iChapaev

Rus Savaşı Temalı Dama Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2.25 TL
  • Boyut 8 MB
  • Version 2.2.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma MaxNick
Rastgele rakipler ile veya sosyal ağ hesaplarınızda bulunan arkadaşlarınız ile karşılıklı oynayabileceğiniz savaş temalı dama oyunudur.

Rastgele rakipler ile veya sosyal ağ hesaplarınızda bulunan arkadaşlarınız ile karşılıklı oynayabileceğiniz savaş temalı dama oyunudur.

1923 yıllarında Rus Kızıl Ordu ve Rus halkı arasında geçen iç savaşı konu alan oyunda zafer kazanabilmek için bir çok Rus askeri şehit edildi. Bu çetin savaş sonrasında yaralı olan düşmanlar kaçmaya çalışıyorlar. Size düşen görev Rus Ordusu mensubu olarak düşmanlara karşı mücadele ederek kaçmalarını engellemek. Bu amaç için oynanan dama da galip gelmelisiniz. Yaşam ve ölüm arasında kaldığın bu mücadelede özgür kalmak senin elinde. Ya özgür kalacaksın yada öleceksin.

Facebook hesabınız ile bağlanarak Facebook arkadaşlarınız ile karşılıklı oynayabileceğiniz oyunu dilerseniz dünya çağında diğer oyuncular ile de oynayabilir ve heyecan verici rekabetlere girebilirsiniz.

Oyun severlere Kolay, Orta ve Yüksek Düzeyde olmak üzere 3 farklı zorluk seviyesi sunan iChapaev Sovyetler Birliği'nin en popüler oyunudur.

Peki kim yönetim kurulu veya kötü kahraman Chapayev yada kim Beyaz Ordu olacak? Öğrenmenin tek bir yolu var. Tamamen ücretsiz olarak Windows Phone cihazlarınıza yükleyin ve mücadeleye başlayın.

Sürükleyici bir hikayeye sahip sama oyunu olan iChapaev oyununu denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
iChapaev indir